• Борис Титов запропонував оголосити амністію понад 100 000 бізнесменів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 8 травня 2013 року

Уповноважений при президентові Росії з прав підприємців Борис Титов запропонував Державній думі до дня підприємця ― 26 травня оголосити амністію бізнесменам, засудженим за економічні злочини.

Проект постанови може бути внесений до Держдуми наступного тижня, повідомляє газета «Коммерсант» з посиланням на главу міжфракційної депутатської групи із захисту підприємців Віктора Звагельського.

Експертна рада при омбудсмені пропонує в цілому звільнити 110 924 бізнесменів, які відбувають покарання за економічні злочини (53 складу злочинів).

Як очікує Титов, цю амністію позитивно сприймуть «далеко не всі», але, за його словами, «без неї сьогодні неможливо перегорнути сторінку історії, написану в 90-ті». Проект амністії передбачає звільнення підприємців, засуджених за тими ж статтями, що і громадський діяч-підприємець Михайло Ходорковський.

Нагадаємо, співвласник і голова нафтової компанії «ЮКОС» Михайло Ходорковський був засуджений у 2005 році на 11 років за шахрайство, привласнення чужого майна, несплату податків та інші злочини, а його компанія піддалася банкрутству. У свою чергу «Міжнародна амністія» присвоїла Ходорковському статус «в'язня сумління».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...