ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Північна Корея запустила шосту ракету за три дні

Велика Епоха
Північна Корея запустила шість ракет малої дальності зі свого східного узбережжя протягом останніх трьох днів, повідомляє NK News Pro.

Ракета Північної Кореї. Фото: SAM YEH/AFP/Getty Images
Ракета Північної Кореї. Фото: SAM YEH/AFP/Getty Images
Корейська народна армія запустила три боєголовки в суботу, 18 травня, одну в неділю, і ще дві ― сьогодні вранці і ближче до полудня.

«Ще належить з'ясувати, що це були за ракети. Вони могли бути або протикорабельними снарядами або зенітними ракетами КН-02 дальністю близько 120 кілометрів (типу Мусудан)», ― повідомив агентству Yonhap News сеульський чиновник.

«Ракетні випробування КНДР можна розглядати як „заплановане тренування“ в якості відповідної реакції на американо-південнокорейські навчання ВМС, що закінчилися в наприкінці квітня», ― вважає професор Корейського національного університету оборони в Сеулі Кім Ен-Су.

Повідомлялося, що Пхеньян називав спільні військово-морські дії Південної Кореї та США «серйозною військовою провокацією для розв'язання ядерної війни».

«Всі ці запуски є тактикою Пхеньяну показати всьому світу, що режим готовий вести переговори, але, в той же час прагне зберегти обличчя», ― додав експерт.

Кім Ен-Су також зазначив, що Північна Корея має в своєму арсеналі сотні ракет малої та середньої дальності.