• Уряд України на 50% збільшив держзамовлення на підготовку ІТ-фахівців

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 21 травня 2013 року

Кабмін затвердив держзамовлення на підготовку і перепідготовку необхідних кадрів у 2013 році. На фінансування цієї програми виділено 24,7 млрд грн, що на 5,6% більше, ніж торік.

Так, згідно з потребами країни у фахівцях, цього року вдвічі (на 50%) збільшено обсяги держзамовлення, в основному, з технічних спеціальностей. Зокрема по IТ-технологіям: інформатики, системного аналізу, комп'ютерних наук, комп'ютерної інженерії, програмної інженерії, системної інженерії, автоматизованих та комп'ютерно-інтегрованих технологій, мікро-і наноелектроніки, безпеки комунікаційних та інформаційних систем, телекомунікації, систем технічного захисту інформації, управлінню інформаційною безпекою, тощо.

Також на 14,5% збільшено держзамовлення на підготовку фахівців за напрямами: «машинобудування», «металургія та матеріалознавство», «матеріалообробка», «електротехніка та електромеханіка» і «розробка корисних копалин».

У той же час зменшено держзамовлення на економістів-міжнародників (на 23,1%), юристів та менеджерів з маркетингу (на 11,1%), бакалаврів з економіки і підприємництва (на 11,7%). На думку Кабміну, «перевиробництво» за вказаними спеціальностями призвело до того, що випускники не можуть знайти роботу за цими професіями.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...