• 60 українських програмістів звільнені

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 17 травня 2013 року

Компанія Google припинила співпрацю з компанією Doctor Mobile LLC, в результаті 60 українських програмістів залишилися без роботи.

Більшість з них працювали в харківському відділі цієї компанії. Вони розробляли пакет офісних програм Quickoffice для платформ Android та iOS, повідомляє видання про інтернет-бізнес Watcher.

Причина припинення договору ― перенесення центру розробки Quickoffice до США.

Роботу втратили також більше 100 російських програмістів R&D компанії Quickoffice в Санкт-Петербурзі.

Представник харківської компанії Doctor Mobile Ганна Зборовська підтвердила, що Google розірвала контракт з Quickoffice. Однак говорити про закриття офісу в Харкові на її думку ще рано.

«Колектив залишиться в строю до кінця травня. Зараз ми намагаємося залучити інвесторів для роботи над іншими проектами, незалежно від Google. Остаточно все стане відомо в найближчі кілька тижнів», ― цитує коментар Зборовської видання AIN.UA.

В компанії Google Україна зазначили, що, наскільки їм відомо, у DocMobile був контракт з QuickOffice ще до придбання останньої Google Inc. «Ці люди ніколи не були ні офіційними, ні навіть тимчасовими працівниками Google», — зазначила Марина Тарасова, менеджер зі зв'язків із громадськістю Google Україна.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...