• До Києва стягують додаткові внутрішні війська

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 16 травня 2013 року

У суботу, 18 травня, до столиці України будуть уведені додаткові підрозділи внутрішніх військ. Про це на своїй сторінці в Facebook написав «свободівець» Юрій Сиротюк.

«У Київ таки стягують внутрішні війська. Це підтвердив сам командувач внутрішніх військ Станіслав Шуляк на комітеті з питань нацбезпеки і оборони», ― написав депутат.

У той же час, у прес-центрах «Батьківщини» і «УДАРу» зазначено, що вони проведуть масштабну акцію за запланованим сценарієм, незважаючи на провокації влади.

Так, голові Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» надійшла інформація, що на Чернігівщині влада організувала масовий збір «проплачених людей», яких у день мітингу повезуть до Києва для участі в «антифашистському мітингу», який хоче проводити Партія регіонів.

У Чернівецькій області багато буковинців, які планують поїхати на мітинг у Київ 18 травня, скаржаться на перешкоди вільному пересуванню з боку міліції, повідомив голова Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Віталій Мельничук.

«Для нас дуже важлива безпека під час акції. Владі вигідні провокації, щоб люди боялися йти на протест, але ми не допустимо підбурювання», ― заявив «ударівець» Валерій Карпунцов.

Депутат також вказав на раптовий ремонт доріг, який київська влада організувала на центральних вулицях міста, щоб «зірвати ходу та мітинг».

У свою чергу в Партії регіонів повідомляється, що опозиція буде шукати будь-які доводи, щоб «пояснити незначну кількість учасників на своїх заходах».

«Опозиція заявила про умисний ремонт дороги по Грушевського, нібито, щоб перешкодити пройти по ній, але дорога вже відремонтована. Така позиція нагадує приказку про поганого танцюриста», ― прокоментував у прес-центрі партії регіонал Володимир Олійник.

Нагадаємо, 18 травня в Києві відбудеться марш і загальнонаціональна акція протесту «Вставай, Україно» на чолі з лідерами опозиційних партій «Батьківщина», «УДАР» і «Свобода». Марш стартує о 12:00 з Європейської площі і завершиться мітингом на Софійській площі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...