• В Італії помер чоловік, що пограбував понад сотню банків

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 13 травня 2013 року

В Італії помер знаменитий грабіжник банків Лучано Лутрінг, який носив свій автомат у футлярі для скрипки.

Про це повідомила його дочка на своїй сторінці в Facebook.

«Я дочка, Катюша, з болем у серці повідомляю, що мій батько помер минулої ночі. Дякую всім, хто завжди був з ним поруч і поважав», ― пише вона.

У відповідь на це коротке повідомлення послідували жаль і співчуття.

76-річний Лучано Лутрінг жив в Ароні і помер вчора близько 3-х годин ранку. Після 12 років в'язниці він був реабілітований і став письменником і художником.

У 1960-ті роки Лутрінг пограбував більше ста італійських і французьких банків на загальну суму 30 мільярдів лір (кілька мільйонів євро). При цьому він ховав свій автомат у футляр для скрипки. Він мотивував це тим, що його батьки мріяли, щоб їх син став скрипалем.

Як пише Corriere Della Sera, перше пограбування Лутрінг скоїв випадково. В одному з поштових відділень клерк прийняв його за грабіжника, оскільки у нього за поясом виднівся револьвер (іграшковий). Переляканий службовець повільно віддав Лутрінгу всі гроші з каси, коли той жартома стукнув кулаком по стійці каси. «Це так просто», ― подумав тоді здивований клієнт і пішов зі здобутком.

Лутрінга заарештували в 1965 році у Франції і засудили до 22 років в'язниці. У 1977 році його достроково звільнили. З ув'язнення колишній грабіжник вийшов зовсім іншою людиною. Він став законослухняним громадянином, як про це сказав виданню його близький друг.

У відомому фільмі «Циган», поставленому за мотивами роману-автобіографії Лутрінга, знаменитого грабіжника зіграв Ален Делон.
Підписатися:

Коментарі