• Бердянськ рятують від нашестя комарів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 8 травня 2013 року
Грязьовий морський курорт Бердянськ у Запорізькій області, який вже відкрив літній сезон, атакували хмари комарів. У боротьбі з «кровососами» місцева влада виділила з міського бюджету 68,6 тис грн, повідомляє УКРІНФОРМ.

З метою винищення уїдливих комах, в місті навіть створена спеціальна громадська організація. Вона, за словами мера Бердянська Олексія Бакая, об'єднує всі бази відпочинку і «комплексно бореться» з комариною проблемою, повідомляє «Репортер».

«Фахівці нашої Бердянської профдезінфекції провели перший етап обробки місцевих лиманів і водоймів від нашестя комарів, щоб відпочивальники в травневі свята не стали здобиччю кровососів на березі моря», ― цитує УКРІНФОРМ коментар директора підприємства «Бердянська профдезінфекція» Геннадія Проценка.

За його словами, попереду очікується ще дві дезінфекційні обробки. Він також зазначив, що виділених коштів на «антикомарину кампанію» недостатньо. Тому Проценко закликав директорів баз відпочинку знищувати неугодних комах своїми силами.

У свою чергу, лікарі бердянського відділення «Швидкої допомоги» відзначають, що комарі не так вже нешкідливі. За їхніми спостереженнями, комарині укуси нерідко викликають алергічну реакцію. Також ці кровососучі є переносниками малярії та гельмінтів.
Підписатися:

Коментарі