ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Дніпропетровськ приїде міжнародна виставка «The art of Zhen Shan Ren»

Велика Епоха
З 9 травня в Дніпропетровську розпочне роботу виставка міжнародного рівня «The art of Zhen Shan Ren» (Мистецтво Істини-Доброти-Терпіння).

The art of Zhen Shan Ren
The art of Zhen Shan Ren
Виставка проходитиме до 19 травня у Будинку вчених по вул. Куйбишева, 2. Час роботи: з 10:00 до 19:30 щоденно, без вихідних. Вхід для всіх відвідувачів вільний.

В експозицію включені 32 репродукції художників з США, Канади, Австралії, Тайваню, Таїланду і Японії. Роботи високої якості представлені у натуральну величину.

Оригінали картин виконані олією на полотні в стилі «Ренесанс», є кілька творів у традиційному китайському стилі, виконані тушшю на рисовому папері.

Кожна картина містить велику кількість інформації, але всі роботи об'єднує одна спільна ідея ― показати людям настільки прекрасне життя, якщо слідувати найвищим критеріям моралі ― Істині, Доброті і Терпінню.

За відгуками людей, залишених у «Книзі відгуків» експозиції, багато з відвідувачів були приголомшені майстерністю художників, і закладеними в картинах ідеями та подіями.

«Тут не просто картини ― це інструмент, за допомогою якого художники висловлюють правду. Невигадані герої картин ― послідовники духовного вчення Фалуньгун, яких комуністичний режим Китаю нині піддає гонінням. Вони відстоюють принцип Всесвіту Істину-Доброту-Терпіння ціною свого життя. Герої вражають своєю силою духу, стійкістю і неймовірною мужністю. Багато авторів робіт особисто випробували страждання в тюремних катівнях Китаю і пройшли всі жахи переслідування за свої переконання», ― зазначає координатор виставки Олександра Гончаренко.

Нагадаємо, з 25 березня по 8 квітня 2013 виставка «The art of Zhen Shan Ren» пройшла у Львівському Палаці мистецтв. Експозиція експонується по світу з 2005 року. На сьогодні вона об'їхала понад 40 країн, більше 200 міст. В Україні ця виставка вперше була представлена у 2009 році. За цей час вона побувала в Києві, Вінниці, Рівному, Харкові, Одесі та в Криму.

Більш детальну інформацію про картини можна дізнатися на сайті: www.falunart.org