• У Дніпропетровську ходили по тонюсіньких стрічках між деревами

  • Антон Лунін | Велика Епоха
    Понеділок, 22 квітня 2013 року
У Молодіжному парку Дніпропетровська 20 квітня пройшли слеклайн-змагання. На натягнутих між деревами стропах спортсмени демонстрували трюки, при цьому утримуючи рівновагу, аби не впасти.
Цей вид спорту в Україні з'явився недавно, тому глядачі поставилися до заходу з великим інтересом.

Під динамічну веселу музику ді-джея ведучий оголошував конкурсантів, які по черзі виходили демонструвати свою майстерність. Для цього кожному учаснику відводилося 1,5 хвилини. Змагання проводилися окремо для дівчат та хлопців. Критеріями оцінки виступів для журі були рівень складності виконуваних трюків, чистота виконання, оригінальність стилю та ін.

Навчитися утримувати рівновагу на стропах була можливість і у глядачів. Найбільш здібним дісталися подарунки.

Фестиваль тривав з 11.00 до 19.00. О 19.30 переможцям вручили призи.

На фестивалі зібралися слеклайнери з Дніпропетровська, Луганська, Харкова, Запоріжжя, Мелітополя, Севастополя та інших міст.

Як розповів Великій Епосі один з організаторів фестивалю, у Дніпропетровську подібний слеклайн-фест проводиться вперше. Мета проведення змагань — популяризувати цей спорт, підняти рівень дніпропетровських слеклайнерів, залучити якомога більше людей. В Україні змагання рівноваги і балансу організовуються з 2008 року. Вони відбулися уже в Запоріжжі (о. Хортиця), Києві, Бахчисараї та Казантипі (Крим).

Slackline (з англ. «лінія, що провисає») — молодий вид спорту і активного відпочинку, який полягає в ходінні по нейлоновій або поліестровій стропі (стрічці) завширшки 2,5—6 см, натягнутій між нерухомими об'єктами. З розвитком навичок просте ходіння може еволюціонувати в стрибки, біг та інші акробатичні трюки.
Підписатися:

Коментарі