• Російським урядовим чиновникам заборонили мати рахунки за кордоном

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 7 травня 2013 року

Президент Росії Володимир Путін підписав конституційний закон, що стосується безпосередньо членів уряду РФ. Документ забороняє їм відкривати, мати або зберігати готівкові грошові кошти та інші цінності в зарубіжних банках за межами країни.

Табу на зберігання цінностей накладено на всі види фінансових інструментів. Зокрема, купувати закордонні цінні папери, укладати опціонні, ф'ючерсні та форвардні контракти, тощо, повідомляє портал «Гарант»

Вказана заборона, що відображена у статті 11 глави 2 Федерального конституційного закону «Про склад Уряду Російської Федерації та порядок його формування», поширюється на всіх держчиновників і навіть їхні сім'ї (подружжя та неповнолітніх дітей).

Це також стосується суддів, слідчих, прокурорів, депутатів, сенаторів, військовослужбовців, співробітників МВС, митників, податківців, керівників фондів і державних корпорацій та інших.

Особи, які підпадають під цю заборону, зобов'язані протягом трьох місяців ліквідувати всі свої активи за кордоном. Недотримання зазначеного порядку спричинить звільнення з посади або звільнення «у зв'язку з втратою довіри», повідомляє ИТАР-ТАСС.

Підписатися:

Коментарі