• 15—17 травня в Києві пройде форум інвестицій та інновацій

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 13 травня 2013 року

У травні в Києві пройде новий форум інвестицій та інновацій. Планується, що автори цікавих проектів зможуть на цьому заході знайти інвесторів, а охочим вкласти гроші представлять варті уваги стартапи. На тлі ділового форуму обіцяють також влаштувати насичену культурну програму.

Організатором Міжнародного форуму інвестицій та інновацій, який пройде 15—17 травня в Києві, виступає Європейська економічна палата в Україні, а підтримує проведення заходу КМДА.

Планується в рамках події провести виступи спікерів — представників профільних міністерств та відомств та топ-мереджерів великих компаній. Пройде на форумі обговорення макроекономічних питань, а також будуть влаштовані інвестиційні сесії за різними тематиками для тих, чиї інтереси стосуються сфер паливно-енергетичного комплексу, агропромислового комплексу, інфраструктури, ІТ-технологій та освіти.

Крім того, на заході будуть представлені кращі бізнес-проекти і пройде виставка інновацій, яка об’єднає учасників з усього світу, повідомляє сайт Міжнародного форуму інвестицій та інновацій. Зокрема будуть представлені такі проекти, як сміттєпереробний завод нової формації, мережа найсучасніших кінотеатрів, новинки зі сфери ІТ-технологій.

На форумі обговорять також проекти об’єднання всіх дисконтних карток, соціальні додатки для заходів та онлайн-гіпермаркети. Представлять на форумі і унікальні «руські» — від слова «Русь» — тривимірні шахи, в яких гра ведеться втрьох.

Більш детальну програму форуму можна побачити за посиланням (pdf).

Що стосується цікавинок форуму, то для відвідувачів організатори пообіцяли 16 травня влаштувати Київський бал. Серед інших культурних подій в рамках форуму — представлення козацьких бойових мистецтв, піщана анімація, виставка скіфського золота від приватного «РОДОВІД-музею», презентація ювелірних прикрас та покази колекцій одягу від українських дизайнерів. В програмі планується показ фільму про Іоана Георгія Пінзеля.

Філософія форуму — відмова від перегонів наввипередки та завдання шкоди іншим. «Відкритість вигідніша від змов і „дружби“ всіх проти всіх чи ілюзії „контролю“ над світом», — йдеться в прес-релізі форуму.

Подібний форум Європейська економічна палата в Україні проводить вперше.

Підписатися:

Коментарі