• До лікарні Тимошенко пригнали автозак, машини ДАІ та «швидку»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 15 травня 2013 року
До центрального входу харківської лікарні, де перебуває екс-прем'єр України Юлія Тимошенко, пригнали автозак, тут же чергує і машина швидкої допомоги.

Поруч з ними вишикувалися і машини ДАІ для супроводу в разі етапування засудженої до зали суду. На території ЦКБ № 5 знаходиться більше правоохоронців, ніж у звичайні дні, також присутні «беркутівці».

На питання співробітників Качанівської колонії про згоду на етапування Тимошенко відповідей не дала, повідомили вчора в прес-центрі ДПтС. У той же час, у ЗМІ є інформація про те, що засуджена вимагає своєї доставки до суду в Київ.

Раніше повідомлялося, що 15 травня в будівлі Апеляційного суду в Києві о 16:00 має розпочатися допит свідка Петра Кириченка у справі про вбивство Євгена Щербаня. Допит запланований у режимі відеоконференції, оскільки Кириченко перебуває у Сан-Франциско, США.

Допит головного свідка звинувачення ― давнього знайомого і бізнес-партнера екс-прем'єра Павла Лазаренка вже переносився двічі. Перший раз за клопотанням захисту Тимошенко, другий раз ― за клопотанням генконсула України в Сан-Франциско.
Підписатися:

Коментарі