• Франція вводить податок на всі пристрої, які підключаються до Інтернету

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 14 травня 2013 року

Франція розглядає можливість введення податку на смартфони, планшети та інші пристрої, що використовуються для доступу до Інтернету з метою перенаправлення цієї частині доходів на фінансування французької культурної сфери.

Таким чином, влада країни хоче підтримати творчі галузі, включаючи сферу музики, радіо-і телебачення, кіно, відео ігор та фотозйомки, повідомляє CBC News

Пропозиція щодо запровадження цього податку була представлена президентом країни Франсуа Олландом в доповіді у понеділок, 13 травня. Він доручив колишньому главі приватного телеканалу «Plus» Пьеру Лексье виступити з пропозиціями про те, як адаптувати політику Франції в просуванні французької культури в епоху цифрових технологій.

У рамках цього законопроекту передбачається стягувати мито на будь-які пристрої, які підключаються до Інтернету, включаючи планшети, комп'ютери, цифрові телевізори та ігрові консолі.

У доповіді говориться, що спочатку податок може бути встановлений на рівні 1% від ціни реалізації, і в кінцевому підсумку збільшений до 3-4%. За оцінками президента, тільки одновідсотковий податок збільшить надходження у французьку скарбницю на €86 млн на рік.

В офіційному повідомленні Олланда йдеться про те, що лідер країни сподівається на прийняття пропонованих ним податків вже до літа.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...