• Щодо співака Вітаса складено три протоколи

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 13 травня 2013 року

Щодо співака Вітаса (Віталія Грачова) поліція склала три протоколи. Минулого тижня він збив велосипедистку біля Всеросійського виставкового центру, повідомляє прес-служба столичного главку МВС РФ.

Протоколи написані за такими статтями: «відмова від проходження медосвідчення», «порушення правил дорожнього руху, що завдало шкоди здоров'ю потерпілої» і «порушення правил розташування автомобіля». Співакові ще загрожує кримінальна справа за нападки на поліцейських.

ДТП сталося в Москві біля Всеросійського виставкового центру 10 травня 2013 року. Під час затримання Вітас погрожував потерпілій 28-річній спортсменці-велосипедистці, кидався на співробітників МВС, ображав їх і намагався зображувати серцевий напад. Момент затримання був знятий на відеокамери спостереження.

Дружина артиста, яка в той момент перебувала в салоні авто, влаштувала істерику, нецензурно лаялася і погрожувала зателефонувати високопоставленим чиновникам.

Співака доставили у відділення поліції, склали протокол і відпустили. Співробітники ДАІ запідозрили Вітаса і в підробці водійських прав.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...