• 83-річний дідусь «замінував» в Одесі лікарню, банк та суд

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 14 травня 2013 року

За даними міліції, три неправдивих анонімних повідомлення про замінування 411-го військового госпіталю, Малиновського районного суду та відділення «Укрсиббанку», зробив 83-річний одесит.

Пояснити свої вчинки самотній дідусь не зміг. У міліції зазначають, що під час надходження дзвінків нікого, крім нього в квартирі не було. Дзвонив він безпосередньо до відомств, казав, що за годину там станеться вибух і кидав трубку, повідомляє «Думская.net» з посиланням на обласне управління МВС.

Зараз правоохоронці перевіряють літню людину на причетність до скоєння інших подібних злочинів.

Насьогодні у МВС Одеси зафіксовано 13 подібних «жартів», вирішення яких потребувало значних фінансових витрат та людських ресурсів.

Так, у всіх трьох місцях передбачуваного мінування сьогодні були евакуйовані всі працівники та відвідувачі. В будинках розшукували вибухівку фахівці вибухотехнічної служби та кінологи з собаками-шукачами. Тільки в госпіталі фахівцям довелося обстежити 17 будівель та всю прилеглу територію. Евакуювати понад півтисячі людей, з них більше двохсот пацієнтів.

За вчинене проти пенсіонера порушили кримінальне провадження за статтею, яка передбачає покарання від двох до шести років позбавлення волі.

Підписатися:

Коментарі