• Руйнівний шторм Махасен прийшов на узбережжя Шрі-Ланки

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 14 травня 2013 року

Циклонний шторм Махасен приніс руйнування на береги Шрі-Ланки, а також загрожує Бангладеш та М’янмі.

З’явились повідомлення про перші жертви негоди. В північній та східній частині Шрі-Ланки 7 людей загинуло від стихії, а близько 3000 залишились без даху над головою, передає Business Standart.

«У нас діє чотири табори для більше ніж 2800 чоловік, які покинули свої домівки внаслідок бурі», говорить Лал Кумара Сарат, речник Центру боротьби зі стихійними лихами.

Проливні дощі пройшли також в гірських районах країни.

Тропічні циклони, які формувались на південному сході Бенгальської затоки протягом останніх кількох днів, сповільнили свій розвиток і зупинились за 750 км на північний схід від міста Джаффна на заході Шрі-Ланки, каже Дживан Карунаратне з Управління погоди міста Коломбо.

Зустріти негоду готуються також Бангладеш і М'янма. В ООН попередили, що циклон може нанести шкоди мільйонам жителів регіону, передає Irin News.

Очікується, що 16 травня шторм може досягнути найбільшої сили, і обрушиться на портове місто Чіттагонг у Бангладеш. В залежності від глибини його просування, шторм загрожує також північному сходу Індії, Бангладеш та штату Ракхайн на південному заході М'янми, попередило Управління ООН з координації гуманітарних питань 12 травня.

Підписатися:

Коментарі