• Тимошенко не повезли до Києва на допит у справі Щербаня

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 15 травня 2013 року

Засуджена екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не погодилася бути етапованою сьогодні до Києва для участі в суді, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби (ДПтС) з посиланням на главу Качанівської колонії Ігоря Колпащікова.

У своїй заяві Тимошенко звинуватила пенітенціарну службу в тому, що та не хоче 15 травня доставити її до суду із застосуванням сили.

«Засуджена продовжує свою подвійну гру: у заявах пише одне, на виписку з лікарні не погоджується, не хоче прослідувати до автомобіля, і звинувачує співробітників пенітенціарної служби», ― сказав Колпащіков.

«Вона навіть у своїй заяві говорить про те, що ми нібито повинні транспортувати її із застосуванням сили. Це вже провокація. Вона навіть не сіла в автомобіль. Про застосування ж сили ми навіть думки не припускаємо, так як це вигідно Тимошенко. Її мета ― гра на публіку та політичне шоу на всю країну», ― відзначив далі він.

Начальник колонії також додав, що якби підозрювана у вбивстві Щербаня хотіла б бути присутньою на допиті, то скористалася б відеоконференцією. До конвойної машини вона так і не вийшла. Замість цього пішла на масажні процедури.

Підписатися:

Коментарі