• МЗС домовляється про повернення тіла вбитої в КНР українки

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 15 травня 2013 року
МЗС України підтвердив загибель в автокатастрофі моделі з Дніпропетровська Оксани Сафіної в китайському місті Інчуань. Зараз українські дипломати ведуть переговори з китайською стороною про репатріацію тіла дівчини на батьківщину, повідомляє «Кореспондент» з посиланням на представника МЗС Євгена Перебийніса.

З Китаю вже повідомили родичам Оксани Сафіної про подію. Також встановлено контакт з китайською владою та стороною, що запрошувала до Китаю.

Зараз місцева поліція проводить розслідування обставин трагедії. Українське посольство також вирішило зайнятися цим. Китайська поліція поки відмовилася видати тіло через проведення експертизи.

22-річна українська модель загинула в автокатастрофі в місті Інчуань 10 травня близько третьої ранку. В той час вона перебувала ще з однією дівчиною та місцевим чоловіком, які кинули її в розбитій машині.

Оксана була жива ще добу. Їй ампутували ногу, операція пройшла нормально, але 11 травня дніпропетровська модель померла. Згідно з офіційною версією, потерпіла померла від втрати крові.

Однак рідні дівчини вважають, що Оксані не надали своєчасну медичну допомогу. Єдина можливість встановити правду ― провести незалежну експертизу.

Сафіна поїхала на роботу в Пекін по запрошенню агентства. Контракт, за словами батьків загиблої, був складений на три місяці. Оксані обіцяли участь у модних показах та розкішне проживання, однак по приїзді в Китай українську модель відправили в провінційне місто Інчуань.
Підписатися:

Коментарі