• На Житомирщині затримали чоловіка, який збував фальшиві банкноти

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 21 травня 2013 року

У Бердичеві затримали чоловіка, який намагався збути фальшиві банкноти номіналом 20 грн.

У фальшивомонетника на руках було 28 таких купюр на загальну суму 560 грн, повідомляє газета «Сегодня».

Молодика здав дільничним випадковий перехожий, якому ділець дав фальшиву двадцятку і попросив купити на неї хліба. Взявши в руку купюру, бердічевець зрозумів, що гроші підроблені. Він звернувся до двох міліціонерів, які чергували неподалік, і за п'ять хвилин підозрюваного затримали.

Ним виявився житель Вінницької області. Для виробництва фальшивих гривень чоловік використав кольоровий принтер. Друкував він їх на звичайному папері. Тому розпізнати підробку можна було навіть неозброєним оком, та й колір такої купюри істотно відрізнявся від оригіналу: був світлішим.

Купюри здали на експертизу, яка підтвердила, що вони підробні.

На питання правоохоронців, де він взяв ці гроші, затриманий пожартував: «Відстояв довгу чергу в Нацбанку, де мені видали друкарський верстат».

За фактом події УМВС України в Житомирській області відкрила кримінальне провадження. Фальшивомонетнику загрожує термін від 3-х до 7-ми років ув`язенння.

Раніше, наприкінці квітня 2013 року, працівники УБОЗ УМВС України в Житомирській області затримали уродженця Бердичівського району, якого підозрювали в шахрайстві на суму понад 100 тисяч грн з використанням електро-обчислювальної техніки, а також у підробці та використанні фальшивих документів. 32-річного чоловіка розшукували з 2008 року.

Підписатися:

Коментарі