• Опублікована програма святкування Дня Києва

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 20 травня 2013 року

Столична влада України опублікувала план святкування Дня Києва, запевнивши, що цього року програма Дня міста здивує гостей та мешканців столиці новими цікавими святковими акціями, творчими виступами, художніми та спортивними заходами.

Всього ― більше 80 культурних заходів. Про це заявила директор Департаменту культури Світлана Зоріна під час наради в КМДА, повідомляє прес-центр адміністрації.

Так, вперше в музеї «Київська фортеця» (вул. Госпітальна, 24-А) відбудеться концерт духових оркестрів. На Співочому полі ― фолк-опера Євгена Станковича «Коли цвіте папороть» за участю народного хору України, оркестру та балетних груп.

На Андріївському узвозі «в атмосфері музики, театру та образотворчого мистецтва» відбудеться мистецький проект «Андріївський спуск і Монмартр ― культурні побратими».

На Софійській площі пройде безкоштовний концерт класичної музики «На Україну повернусь» у рамках проекту «Великий, славний, вічний Київ!». Завершиться програма проекційним 3D-Шоу з віртуальними перетвореннями.

На Майдані Незалежності традиційно відбудеться святковий концерт за участю українських зірок: Наталії Могилевської, Катерини Бужинської, Ірини Білик, молодіжних груп та інших виконавців.

Тим часом протягом усіх святкових днів усі охочі зможуть безкоштовно відвідати київські музеї та здійснити безкоштовні тематичні екскурсії по Києву за такими пішохідними маршрутами як «Михайлівська Гірка», «Секретний Київ» і «Дворики Києва».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...