• Опозиція назвала єдиного кандидата на виборах президента

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 23 травня 2013 року

Єдиним кандидатом від опозиції на президентські вибори-2015 висунуть Юлію Тимошенко. Про це заявив народний депутат «Батьківщини» Арсен Аваков, передає НБН

За його словами лідер опозиції виграє вибори «в одні ворота». Якщо ж з якихось причин опозиціонери не зможуть висунути Тимошенко, то буде узгоджений інший кандидат за рекомендацією самої ж Тимошенко, сказав Аваков.

Він додав: «Якщо хто-небудь з опозиції відмовиться від концепції єдиного кандидата, то незалежно від впізнаваності його прізвища, на вибори він піде тільки сам за себе».

Раніше, 18 травня 2013 року, лідери «Батьківщини», «УДАРу» і «Свобода» під час загальнонаціональної акції протесту «Вставай, Україно!» взяли на себе зобов'язання підтримати єдиного кандидата від опозиції, який вийде у другий тур президентських виборів у березні 2015 року. Відповідну Декларацію на Софійській площі в Києві підписали Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок.

Тим часом, згідно з останніми даними соцопитування, проведеного Центром Разумкова 12-16 квітня 2013 року, лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко за рейтингом популярності у президенти обганяє «помаранчеву принцесу» на 3,2%.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...