• На «лайки» у Facebook США витратили $630 тисяч

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 3 липня 2013 року
Бюро міжнародних інформаційних програм Держдепартаменту США, щоб збільшити число підписників у Facebook, купувало «лайки», витративши на це понад півмільйона доларів, повідомляє Washington Examiner.

Таким чином, з 2011 р. по березень 2013 року число читачів англомовної сторінки Держдепу в соціальній мережі Facebook збільшилося зі 100 тисяч до 2 мільйонів, а на інших мовах ― до 450 тисяч, повідомляється в доповіді генерального інспектора відомства.

Проте з цього числа лише близько 2% шанувальників насправді відстежували і читали новини відомства, обмінювалися їхніми посиланнями і писали коментарі. Таким чином, компанію із залучення підписників визнали незадовільною, і Держдепартамент дійшов висновку, що даремно витратив понад $630 тисяч бюджетних коштів.

До того ж в Бюро відсутні власні соціальні медіа-стратегії, а різні облікові записи соціальних засобів масової інформації Держдепартаменту (більше 150) у своїх діях є неузгодженими і часто перетинаються.

Нагадаємо, восени минулого року Facebook змінила свій підхід до новинних стрічок своїх користувачів (зменшивши їх роль), змусивши тим самим компаніям розщедритися. Бренди тепер повинні постійно платити авторам рекламних оголошень, щоб тримати їх на видному місці у тих людей, кому сподобалися їхні сторінки.
Підписатися:

Коментарі