• Російський вертоліт з дітьми, що впав, досі розшукують

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 3 липня 2013 року

З командиром екіпажу вертольота Мі-8, що впав в Усть-Янському районі Якутії, «встановлений візуальний контакт». Пошуково-рятувальні роботи тривають. У районі пошуку зараз працюють 5 наземних груп загальною чисельністю понад 380 осіб. При цьому задіяно більше 50 одиниць техніки та 9 повітряних суден, повідомляє прес-служба МНС РФ.

Рятувальники вже більше доби пробиваються до місця катастрофи по тайзі і горах. Один з організаторів пошукових робіт зазначив, що всі вони розуміють, як дорога кожна хвилина, щоб врятувати людей, що залишилися в живих. Але в районі встановилася вогка холодна погода і місцями випав сніг. До того ж пошук ускладнюється важкодоступною місцевістю, відсутністю доріг і складним ландшафтом.

Застосування ж рятувальних вертольотів у проведенні повітряної розвідки утруднено негодою ― туман, низька хмарність та опади.

У той же час командир екіпажу Мі-8, що впав, перебуваючи в стресовому стані, повідомив неправильні координати місця аварії. Вони виявилися далекими (за 12—13 км) від реального місцезнаходження вертольота, пояснили в управлінні МНС. Причому про це було повідомлено приблизно через годину після аварії.

У Головному управлінні МНС Росії по Республіці Саха (Якутія) працює телефон «Гарячої лінії» ― 8 4112 39 99 99 і проводиться робота з надання психологічної допомоги.

Нагадаємо, вертоліт «Полярних авіаліній» Мі-8 розбився в Усть-Янському районі Якутії вночі 2 липня за місцевим часом (вранці за мск). На його борту перебувало 28 осіб, з них 11 дітей від 2-х до 13 років. Кількість загиблих і тих, хто залишився в живих, ще не відома. За непідтвердженими даними загинуло 23 людини, вижила жінка з новонародженою дитиною і три члени екіпажу, як повідомляла вчора Велика Епоха.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...