• Мусонні дощі та повені забрали життя більше 180 індійців

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 20 червня 2013 року

В Індії через проливні дощів, які викликали повені та зсуви, були змиті більше 400 доріг і 21 міст, під водою опинилися величезні території землі. Загинуло понад 180 людей, 63 тисячі паломників залишилися в скрутному становищі.Катастрофічна ситуація склалась у штатах Уттаракханд, Уттар-Прадеш і Хімачал-Прадеш починаючи з минулих вихідних. Останні два дні, коли ранні мусонні дощі послабилися, нових випадків зсувів та повеней в Індії більше не спостерігалося, повідомляє HindustanTimes.

Через розмив доріг, обвалення мостів і будівель залишились відрізаними від комунікацій близько 63 тисячі паломників, які прямували до священних для індусів храмів. Людей евакуюють із зони лиха вертольотами.

У місті Хімачал-Прадеш пошкоджена гідроелектростанція Кашанг. Занурено в бруд та багнюку й святе місце паломників Кедарнат. Дорога до нього зруйнована. Щоб її відновити, потрібно не менше року.

У зв'язку з надзвичайною ситуацією прем'єр-міністр Манмохан Сінгх скасував паломництво у цей індуїстський храм. Влада штату турбується за те, що б Кедарнат не завалився.

«Храми, будинки й мости неможливо захистити під час повені, але життя можуть бути врятовані, якщо вчасно попередити людей», ― зазначила Нілабья Гош (Nilabja Ghosh) ― експерт з питань зміни клімату та методів ведення сільського господарства в Уттаракханд при Інституті економічного зростання в Нью-Делі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...