• Пасажири московського метрополітену більше години просиділи в тунелі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 11 червня 2013 року

Сьогодні вранці стався збій на «сірій» гілці московського метрополітену, і рух поїздів у годину пік було припинено на 50 хвилин.

За даними МНС РФ, несподіване відключення від струму сталося на ділянці від станцій «Боровицька» до «Нагірна», і переповнений потяг з пасажирами застряг між станціями метро «Серпуховська» і «Тульська».

Поїзд з пасажирами залишався в тунелі більше години, а на платформах скупчилася велика кількість людей. Тривале знаходження в замкнутому просторі для деяких виявилося шоком. В результаті збою за медичною допомогою звернулися 11 осіб, з них 6 госпіталізували з гіпертонічним кризом.

За попередніми даними МНС, причина призупинення руху поїздів ― коротке замикання контактної рейки і несправність рухомого потягу.

Нагадаємо, 5 червня 2013 року в Москві на «червоній» гілці метро сталася НП (на перегоні між ст. «Бібліотека ім. Леніна» і «Охотний ряд») ― загорівся силовий кабель. В результаті 4,5 тис. осіб були евакуйовані, 76 звернулися за медичною допомогою, з них 7 госпіталізували через отруєння продуктами горіння.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...