• У найближчі дні «Батьківщина» може поглинути «Фронт змін»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 10 червня 2013 року
На цьому тижні пройде спільний з'їзд партій «Батьківщина» і «Фронту змін», де їхні лідери розглянуть питання об'єднання двох політсил.

Про це заявив на брифінгу ще 7 червня перший заступник голови БЮТ і керівник Центрального штабу партії Олександр Турчинов, повідомляє прес-центр організації.

За його словами, злиття двох опозиційних сил підтримують не тільки в київському керівництві «Батьківщина», а й лідери обласних організацій, а також актив партії. У той же час Турчинов визнав, що процес об'єднання буде непростим.

«Не всі партії приймають цей процес і це зрозуміло. Об'єднання завжди вимагає якихось жертв. Дехто переживає за свої посади, що змушує їх висловлювати іноді не зовсім адекватні речі. Але хочу запевнити, що цей процес неминучий і відбудеться найближчим часом», ― цитує промову політика Ukrinform.

У свою чергу заступник голови фракції Партії регіонів заявив газеті «Вести», що з «Батьківщини» можуть вийти 20—25 народних депутатів.

«З нами говорили деякі депутати від опозиції. Вони сказали, що хочуть піти. Ні, не до нас. Вони готові взагалі піти і створити окрему фракцію. Адже Яценюк не слухається Тимошенко», ― цитує видання.

Нагадаємо, 7 червня в редакції «Тиждень.ua» було оприлюднено листа до Юлії Тимошенко за підписом 12 керівників обласних партійних організацій «Батьківщини», третьої частини її політради і рядових партійців, де вони звинувачували голову фракції Арсенія Яценюка у зраді.

Підписатися:

Коментарі