ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Рибак закрив засідання Ради через бійку

Велика Епоха

Спікер Верховної Ради України Володимир Рибак о 16:00 з бічної ложі для гостей закрив сьогоднішнє напружене засідання після голосування депутатів від фракції Партії регіонів, КПУ та деяких позафракційників за ряд законопроектів, повідомляє прес-центр ВР.

Рибак закрив засідання Ради через бійку. Фото: Олександр Аронець/Facebook
Рибак закрив засідання Ради через бійку. Фото: Олександр Аронець/Facebook
Депутати з опозиції (ВО «Свобода» і «Батьківщина») під час оголошення цих проектів постанов перешкоджали голосувати іншим. У залі зав'язалася бійка.

Раніше, під час перерви, Рибак розповів журналістам про хід консультацій з лідерами фракцій. Він сказав, що «всі проблемні питання» вони обговорили.

Разом з тим, спікер не виключав можливості проведення пленарного засідання за межами Ради.

«Я не хочу проводити сесію в іншому приміщенні, але допускаю можливість виїзної сесії, оскільки ситуація дуже і дуже непроста», ― зазначив він, відповідаючи на уточнюючі питання з приводу подальшої роботи парламенту, повідомили у прес-службі ВР.

У прес-центрі «УДАРу» відзначили, що опозиційні фракції блокували сьогодні парламент, щоб не дати Партії регіонів прийняти рішення, «вигідні тільки їм, а не країні».

Він уточнив, що регіонали хочуть прийняти проект закону про проведення повторних виборів у п'яти «проблемних» округах 18 серпня, коли більшість людей знаходиться у відпустках і спостерігається низька політична активність.

«Вибори по п'яти округах мають відбутися восени, тоді вони будуть дійсно об'єктивними, а не сфальсифікованими», підкреслив лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко.

Наступне засідання другої сесії відбудеться завтра.