• Крим засипало градом

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 5 червня 2013 року
Сьогодні в районі Ангарського перевалу в Криму (траса Сімферополь ― Алушта ― Ялта) випав великий град.

Крым градГрадинки рівним шаром покрили всю проїжджу частину. У деяких місцях шар крижаних кульок становив від 0,5 до 1 сантиметра, повідомляє кримський портал «Аргументи тижня».

Водії, які зупинялися, щоб сфотографувати явище природи, не могли потім рушити з місця і буксували на підйом (через літню резину на колесах машин).

Град лежав на ділянці протяжністю майже півкілометра, при цьому температура в тому районі була не вище +10 ºС, зазначає видання.

Сьогодні вранці ГУ СЧС України Криму попереджало, що очікуються грози, град та шквали до 20 м/с, місцями ― сильні зливи. Рятувальники також закликали громадян і гостей півострова під час грози бути обережними та дотримуватися правил безпеки.

Своєю чергою кримське ДАІ закликало автомобілістів під час дощу на гірських дорогах по можливості не користуватися автомобілем, а також кілька годин після нього (поки не просохне). Якщо без автомобіля ніяк не обійтися, то рухатися на безпечній швидкості, оскільки дощ і туман у Криму з'являються завжди несподівано, повідомляє портал «Новини Криму».

Підписатися:

Коментарі