• Через спеку почали виловлювати морського бичка

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 29 травня 2013 року

Щоб через падіння рівня кисню в Азовському морі бичок не викидався на берег, Держекоінспекція прийняла рішення виловлювати представників сімейства бичкових.Вилов почали в акваторії Білосарайської затоки в Запорізькій області (від Бердянської коси до села Куликівське), повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на Держекоінспекцію Азовського моря та Інституту водних ресурсів.

«Через сильну спеку температура води в Азовському морі піднялася до 25-26 ºС. З цієї причини в морі впав кисень до 4 міліграм. А при відхиленні від норми на 1 міліграм вже йде нестача кисню, і риба починає вмирати ― викидатися на берег. Щоб уникнути цього, ми прийняли рішення почати меліоративний лов», ― цитує видання коментар представника Держекоінспекції.

Як вважають фахівці, це дозволить запобігти масовому замору бичка і не зірвати курортний сезон.

Нагадаємо, 23-24 червня 2012 біля берегів Азовського моря в Запорізькій області загинуло 80 тонн бичків. Щоб уникнути подальшої загибелі риби, тоді було виловлено 618 тонн бичка. А в 2011 році мор бичка (25 тонн) на Азовському узбережжі був зафіксований уже в першій декаді травня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...