• Як у Києві відсвяткували День народження міста

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 27 травня 2013 року
Близько 100 000 киян і гостей міста в День Києва ― 26 травня зібралися на Майдані Незалежності, щоб подивитися головний гала-концерт.

Улюблене місто зі сцени привітали з Днем народження такі зірки українського шоу-бізнесу, як Катерина Бужинська, Наталія Могилевська, Ірина Білик, Альоша, Злата Огневич, групи «Реал О», «ТІК», «Час і Скло» та інші молодіжні групи і виконавці.

Крім того, між виступами зірок глядачі дізналися «Що сталося в День Києва 25—26 травня?» і подивилися фінал конкурсу «Футбольна Королева».

Родзинкою свята став 6-хвилинний феєрверк над Майданом. Тут організатори салюту випустили в небо більше 700 великокаліберних залпів і порядку 100 000 малокаліберних, повідомляє прес-центр КМДА.

«Переконаний, що свято вдалося. У місті (у дні святкування 25—26 травня) було багатолюдно, пройшли більше 200 заходів. Я дякую всім, хто приєднався до наших акцій та ініціатив. Особлива подяка 6000-м працівників комунальних служб, які в святкові дні підтримували порядок у Києві, правоохоронцям і працівникам культури...», ― зазначив у подячній заяві http://kievcity.gov.ua/news/7704.html голова КМДА Олександр Попов.

Нагадаємо, програма свята столиці України включала такі заходи, як концерт класичної музики на Софійській площі, фестиваль «Андріївський Монмартр» на Андріївському узвозі, фольк-рок-опера на Співочому полі, пробіг «Під каштанами», марафон ролерів на Хрещатику, Відкритий чемпіонат Києва з повітроплавання, фестиваль феєрверків на Оболонській набережній тощо.
Підписатися:

Коментарі