• Екстрасенс: Виставка «Мистецтво Істини-Доброти-Терпіння» - це нескінченна позитивна енергія

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 22 травня 2013 року
Виставка «The Art of Zhen Shan Ren» (Мистецтво Істини-Доброти-Терпіння) 19 травня завершила свою роботу в Дніпропетровську. Потік людей на експозицію не припинявся всі десять днів демонстрації, особливо в останні, як повідомляють організатори. Екскурсії одночасно вели 4—5 екскурсоводів.

Серед відвідувачів було багато студентів і школярів, приходили і китайські студенти. Люди з цікавістю дивилися і слухали нову для них інформацію і дякували, каже Олександра Гончаренко, один із екскурсоводів виставки.

Вона розповіла про один випадок, який стався на виставці. Якось прийшла дуже похила жінка-екстрасенс і попросила дозволу поміряти енергетику картин рамкою. Як тільки вона направила свій інструмент на полотно «Проповідь Фа», рамка закрутилася як дзига. Жінка стала відступати назад до протилежної стіни, але обертання рамки не припинялося.

Врешті-решт екстрасенс сказала: «Це нескінченна позитивна енергія». Коли ж вона вирішила поміряти енергію рукою, то через кілька хвилин всім сказала: «Я побувала на небесах».

У той же день місцевий 51-й канал показав новину про виставку 3 рази.

У «Книзі відгуків» дніпропетровчани залишили багато позитивних відгуків.

Ось кілька з них:

«Спасибі Вам велике за надану можливість дізнатися правду, яка відбувається в нашому світі! Дуже сподобалася екскурсія, від картин йде енергетика добра і теплоти, умиротворення. Дякую всім організаторам!»

Підпис

***

«На виставку потрапила випадково, і перед цим сильно втомилася. Але до кінця екскурсії я відчула себе жвавою та спокійною. Дуже дякую за хорошу екскурсію».

Наталія

***

«На виставку потрапили завдяки запрошенню знайомої. Картини насичені світлом. Від них віє душевною чистотою, безтурботністю, очищенням. Дякуємо за можливість зануритися в світ тепла і доброти».

Катя і Кирило

***

«Дякую за пізнавальну, дуже вражаючу Душу виставку картин. Кожна картина — хвилююча Доля людей, вічна боротьба Добра і Зла, Світла і Темряви, Благородства і Нікчемності. Особлива подяка екскурсоводам виставки ― дуже світлим, добрим, щирим, шляхетним і чудовим людям. Дивлячись на них, переконуєшся, що вчення Фалунь Дафа дійсно світле вчення. Бажаю всім послідовникам навчання Фалунь Дафа ― здоров'я, доброти, терпіння, радості, процвітання для блага всіх оточуючих. Добро переможе зло!»

З щирою повагою і захопленням, Токарєви Л. Н., м. Дніпропетровськ.

***

«Студентів УДХТУ дуже вразила Ваша виставка. Дуже дякуємо за те, що передаєте свої пізнання нам. Ваші розповіді спонукали нас на удосконалення себе. Спасибі. Було дуже цікаво».

Троцько І. О., Боброва А. С.

Нагадаємо, міжнародна виставка «The Art of Zhen Shan Ren» проходила в Дніпропетровську в Будинку вчених по вул. Куйбишева, 2 з 9 по 19 травня. Всіх авторів 32-х полотен, що представили, об'єднує давня практика духовного самовдосконалення Фалунь Дафа (або Фалуньгун), заснована на принципі «Істина-Доброта-Терпіння».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...