ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Сімеїзі дослідять, чому балкон з дітьми провалився

Велика Епоха
У Сімеїз Криму виїхала комісія Міністерства охорони здоров'я України на чолі з заступником міністра Романом Богачовим для вивчення обставин нещасного випадку з дітьми в санаторії «Юність», повідомляє прес-служба міністерства.

Санаторій «Юність» в Сімеїзі. Фото: segodnya.ua
Санаторій «Юність» в Сімеїзі. Фото: segodnya.ua
До складу комісії також увійшла глава Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення при МОЗ Олена Терещенко і керівник Відділу капітальних вкладень, майнових відносин та діяльності держпідприємств при МОЗ Людмила Тимошенко.

За результатами роботи комісії МОЗ підготує інформаційне повідомлення.

Годинами раніше прем'єр Криму Анатолій Могильов заявив, що особисто проведе ретельне розслідування обставин нещасного випадку в дитячому санаторії, який знаходиться у віданні МОЗ України.

«Ми сприймаємо те, що трапилося, величезною трагедією не тільки для батьків постраждалих дітей, а й для всіх кримчан. Радмін Криму зробив все можливе для надання всебічної повноцінної медичної допомоги дівчаткам. Але, на жаль, можливості медицини не безмежні, і ми втратили одну з них. Друга дівчинка перебуває зараз під постійною увагою медиків і отримує всі необхідні ліки та препарати», ― повідомив глава Криму.

Він також зазначив, що у них немає «механізмів впливу» на відомчі здравниці і санаторії, які «не завжди мають можливість і гроші» (корпус дитячої здравниці, в якій сталася трагедія, був побудований в 1906 році).

Нагадаємо, 30 травня близько 20:00 у спальному корпусі санаторію «Юність» в смт Сімеїзі обвалився балкон 3-го поверху. У ту мить на балконі перебували четверо дітей: два хлопчики і дві дівчинки. Хлопчикам вдалося якось ухопитися, і вони не постраждали. А дві дівчинки зі Львова 10-ти і 12-ти років отримали серйозні травми і були госпіталізовані. В однієї відкрита черепно-мозкова травма, а в іншої, 10-річної, перелом хребта. Через 5 годин 12-річна львів'янка померла в реанімації.

За словами журналіста газети «Сегодня», відпочиваючих у санаторії дітей змусили змивати кров з асфальту. За фактом смерті дитини розпочато кримінальне розслідування.