ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Дегустатор морозива увійшов до ТОП-10 найбільш високооплачуваних «незвичайних» професій

Велика Епоха
Бальзамувальник, «живий манекен», конферансьє на круїзному судні, дегустатор морозива і продавець хот-догів потрапили до списку десяти незвичайних робіт, складеного журналом Forbes, які, до того ж, в США добре оплачуються.

Фото: Stockbyte/photos.com
Фото: Stockbyte/photos.com
«Певна річ, незвичайні професії можуть приносити хороший дохід, але часто це вимагає великої творчості, старанності і готовності йти на ризик. А щоб вивчитися на лікаря або юриста і отримати необхідну профпідготовку, потрібні високі витрати. Якщо ви яскрава особистість і працьовита людина, то один з цих досить простих шляхів приведе вас до успіху. Але є й інші, часто невідомі і незвичайні шляхи, які також можуть привести вас до успіху, і їх шукають багато людей. І для цього потрібна бізнес-кмітливість, завзятість і трохи удачі», ― цитує Forbes думку Абігейла Герінга (Abigail Gehring), автора книги «Випадкові роботи» (Odd Jobs) з приводу того, як весело провести час і заробити гроші при поганій економіці.

Так, Герінг зазначає у книзі, що продавці хот-догів у Нью-Йорку заробляють до $100 тис. на рік, у той час як інші «успішні» продавці заробляють від $30 тис. до $80 тис. на рік.

Щорічна зарплата бальзамувальника в середньому становить близько $44 тис., дегустатора морозива ― $56 тис., розпорядника на похоронах ― близько $80 тис., особистого асистента з покупок ― $25—100 тис. на рік, а конферансьє на круїзних лайнерах ― $3—4,5 тис. на місяць плюс витрати на харчування.

«Багато фрілансерів і людей творчих професій мають гнучкий графік роботи, що змушує їх часто вдаватися до нестандартних ідей заради прибутку. Інші люди, як ці, також шукають незвичайні робочі місця, тому що втомилися від монотонної 8-ми-годинної роботи п'ять днів на тиждень або ж втратили роботу і шукають нові можливості. Інші просто хочуть додати трохи спецій у своє життя, і, якщо вони можуть на цьому заробити гроші, то чому ж не займатися чимось захоплюючим і незвичайним?» ― резюмує Герінг.