ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Поїзд «Київ - Москва» більше не перевірятимуть вночі

Велика Епоха
Відсьогодні поїзда №5/6 сполученням «Київ ― Москва ― Київ» проходитимуть прикордонно-митне оформлення за новою технологічною схемою, повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

Поїзд «Київ — Москва». Фото: obozrevatel.com
Поїзд «Київ — Москва». Фото: obozrevatel.com
«Нова технологія наказує скасування нічної зупинки на кордоні в Конотопі. Всі процедури прикордонно-митного оформлення поїзда тепер проводитимуться на станції „Київ-пасажирський“», ― йдеться в повідомленні.

За новим розкладом поїзд «Київ ― Москва» відправлятиметься зі станції «Київ-пасажирський» о 19:34, а митне оформлення пасажирів буде починатися з 18:30.

У дорозі поїзда заплановано дві зупинки: на вузловій станції «Брянськ-Орловський» і станції Київського напрямку московської залізниці «Сухиничі-Головні» (найбільший залізничний вузол у Калузькій області).

У Брянську російські митники ще раз проведуть прикордонний і митний огляд. А в Сухиничах-Головних зупинку роблять все прохідні пасажирські поїзди для зміни електровоза. Таким чином, у дорозі український потяг буде знаходитися на годину менше ― більше 14-ти годин. До Москви за розкладом він прибуває в 8:59.

Українські прикордонні чиновники сподіваються, що російські колеги скасують митний огляд на станції «Брянськ-Орловський» і будуть його проводити в Москві, що ще більше заощадить час пасажирам.