• «Київенерго» вже почала підготовку до зими

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 28 травня 2013 року

Закінчивши опалювальний сезон, столична компанія «Київенерго» розгорнула підготовку до осінньо-зимового періоду 2013-2014.

У міжопалювальний період фахівці енергокомплексу проведуть поточні та капітальні ремонти енергоблоків ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, котельних, котлів та іншого обладнання, заявив технічний директор «Київенерго» Олександр Зайцев на засіданні колегії КМДА

Всього планують відремонтувати 6 енергоблоків, 647 парових та водонагрівальних котлів. На капітальний ремонт відправлять енергоблоки №3 на ТЕЦ-5 та №1 на ТЕЦ-6.

Також будуть реконструйовані «Дніпровська», «Печерська», «Оленівська» електричні підстанції і «Вулкан» (близько 33 км тепломереж, 30 км кабельних 10/110 кВ і 10 км повітряних ліній 0,4 кВ).

Зараз у Києві налічується 145 пошкоджень тепломереж. Усі ці ділянки до вересня пройдуть ремонт та гідравлічні випробування.

Нагадаємо, міжопалювальний період у Києві щорічно проходить із середини квітня до вересня. Це обов'язковий акт підготовки до наступного опалювального сезону. Оскільки провести випробування без відключення гарячої води неможливо, в окремих мікрорайонах столиці в цей період на деякий час буде відсутнє гаряче водопостачання, наголошується в прес-центрі «Київенерго».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...