ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Москві затримали серійних викрадачів банкоматів

Велика Епоха
У Підмосков'ї затримали п'ятьох уродженців Вірменії, підозрюваних в крадіжці банкоматів та терміналів, повідомляє МВС РФ.

Фото: Andreas Rentz/Getty Images
Фото: Andreas Rentz/Getty Images
Серед них можливий лідер злочинної групи, припускають в поліції. Відносно всіх затриманих порушено кримінальну справу.

Поліція також встановила особи ще кількох підозрюваних, яких оголосила в розшук.

У повідомленні відомства зазначається, що злодії орудували в Балашихинському районі Московської області. Вони відривали банкомати та платіжні термінали від підлоги й вивозили на машині. Потім апарати розкривали і забирали гроші. У кожній викраденій установці (всього вісім) було в середньому до двох мільйонів рублів.

Підозрювані використовували номери, викрадені з інших автомобілів, що заплутувало слідство. Проте поліції вдалося встановити телефонні номери злочинців і таким чином вийти на їхній слід.

Під час обшуків за місцями проживання затриманих уродженців Вірменії були вилучені маски, поліцейська форма (камуфляж), інструмент для розкриття банкоматів та вогнепальну зброю (травматичний пістолет).

Це вже не перша група осіб, що займалася викраденням банкоматів та терміналів. За останні півроку в Москві затримано дві банди. На рахунку однієї з них числиться близько 30 викрадених апаратів, на рахунку іншої ― близько 15-ти. Сума вкрадених грошей еквівалентна $1,5 млн, повідомляє прес-група Головного управління карного розшуку МВС Росії.