ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Російський опозиціонер проситиме дозволу балотуватися в мери Москви

Велика Епоха
Один із лідерів протестного руху в Росії Сергій Удальцов, який нині перебуває під домашнім арештом, очікує кінця наступного тижня, щоб звернутися до Слідчого комітету (СК) РФ за дозволом балотуватися в мери Москви.

Сергій Удальцов. Фото: Mitya Aleshkovskiy / commons.wikimedia.org
Сергій Удальцов. Фото: Mitya Aleshkovskiy / commons.wikimedia.org
Про це повідомив ИТАР-ТАСС адвокат опозиціонера Микола Полозов.

Очікується, що після того як чинний мер Сергій Собянін подасть у відставку, Московська міська дума до 9 червня затвердить рішення про призначення виборів нового столичного градоначальника. Слідом за цим Центрвиборчком дасть старт виборчої кампанії.

Захист Удальцова має намір клопотати в СК про дозвіл координатору «Лівого фронту» брати участь у виборах після офіційного запуску виборчої кампанії. За їхнім очікуванням, слідчі зобов'язані будуть надати Удальцову відповідь (згоду або відмову) протягом трьох днів.

«Часу для прийняття цих рішень залишилося вкрай мало. Так що наступного тижня Удальцов готовий звернутися до слідчого. Офіційну відповідь СК зобов'язаний надати протягом трьох робочих днів», ― цитує ИТАР-ТАСС повідомлення Полозова.

Нагадаємо, вчора мер Москви Сергій Собянін заявив, що подасть прохання президенту РФ Володимиру Путіну про відставку. Таке рішення попередник Лужкова прийняв, щоб брати участь у дострокових прямих виборах градоначальника у вересні цього року, повідомив 1-й телеканал.