• Німеччина спрощує процедуру оформлення віз для українців

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 4 червня 2013 року
За дорученням посольства Німеччини з 10 червня візові центри будуть діяти не тільки в Києві, а й у Львові, Харкові, Донецьку та Одесі. Причому документи на оформлення шенгенських віз вони почнуть приймати від усіх заявників, у тому числі й від посередників.
Таким чином, особиста присутність заявника у візовому центрі буде не обов'язковою. Оформити візу замість нього зможуть інші особи згідно з довіреністю.
Ці нові послуги пропонують самі візові центи. Правда, за такий сервіс заявнику треба буде заплатити посередникам 260 грн, повідомляє DW.
У той же час, залучення посередників істотно скоротить час очікування віз і поліпшить сервіс українцям.
«Візові центри нададуть можливість подати документи на візу протягом 48 годин. Це значно скоротить час очікування», ― зазначили DW у міністерстві закордонних справ Німеччини.
Раніше, в літні місяці, очікувати дату співбесіди в посольстві в Києві доводилось до двох місяців через наплив заяв на отримання віз. До того ж доводилося здійснювати в столицю України по дві поїздки, що для багатьох заявників було не тільки витратно й обтяжливо, але й забирало багато часу на дорогу.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...