ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Викрадачам сина Касперського дали від 7 до 11 років

Велика Епоха
Суд Москви сьогодні засудив ще чотирьох фігурантів справи про викрадення сина генерального директора «Лабораторія Касперського» до позбавлення волі в колонії суворого режиму. Всі вони отримали термін від 7 до 11 років, повідомляє «РАПСІ».

Іван Касперський. Фото: newsru.com
Іван Касперський. Фото: newsru.com
Зокрема Семен Громов засуджений на 9 років, Олег Маяков ― на 7 років, Микола Савельєв та його син Микола-молодший ― на 11 і 9 років відповідно.

Раніше, в серпні 2012 року, на 4,5 роки був засуджений 30-річний головний фігурант гучного викрадення ― співробітник спецслужб Олексій Устимчук, який вступив у змову з вищевказаними співучасниками. За версією слідства, щоб «збагатитися на викраденні». Зараз капітан проходить покарання в колонії суворого режиму.

Нагадаємо, 20-річний Іван Касперський був викрадений групою з п'яти осіб 19 квітня 2012 року. Викрадачі вимагали від батька Євгена Касперського викуп у розмірі €3 млн. Однак завдяки спецоперації в Підмосков'ї, син багатого підприємця був визволений 24 квітня, а підозрювані затримані.

За даними журналу Forbes, Євген Касперський в 2011 році в ТОПі 200 найбагатших бізнесменів Росії займав 125-е місце. Його стан оцінювався в $0,8 млрд.