• Українців закликали не їхати в Туреччину на відпочинок

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 3 червня 2013 року
МЗС України закликав українців найближчим часом утриматися від поїздок до Туреччини, де останні кілька днів не припиняються масові заворушення.

Небезпечна ситуація для туристів склалася в 67 містах Туреччини. Серед них Стамбул, Анкара, Ізмір, Анталья, Мугла, Болу, Конья, Ялова.

«У зв'язку з народними хвилюваннями на території Туреччини МЗС України рекомендує громадянам країни поки утриматися від поїздок у цю Республіку, щоб уникнути загроз життю, зокрема, в такі міста, як Стамбул, Анкару, Ізмір, Анталью, Муглу, Болу, Конью і Ялову», ― повідомляється в МЗС.

Українцям, які зараз перебувають у Туреччині, МЗС рекомендує не відвідувати райони масового скупчення людей, не брати участі у демонстраціях, акціях протесту та інших подібних заходах.

Днями раніше МЗС закликав українців «ретельно зважити актуальність поїздки» до Гвінеї, а в разі виїзду проявляти «підвищену пильність і обережність». Особливо це стосується столиці Гвінеї Конакрі і великих міст Республіки, де останнім часом спостерігається загострення ситуації, а також спалах захворювання на менінгіт.
Підписатися:

Коментарі