• Поліція Індії руйнує піраміду «МММ»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 30 травня 2013 року

Правоохоронні органи Індії штату Ассам приступили до арештів махінаторів фінансової піраміди Сергія Мавроді «МММ», що іменується в їхній країні Mavrodi Mondial Moneybox.

Поки під варту взяли тільки шість співробітників «МММ». Троє з них виявилися з Росії, повідомляє ИТАР-ТАСС.

 

Серед російських затриманих можливий виконроб Mavrodi Mondial Moneybox Олексій Муратов. Імена двох інших росіян поки не оприлюднені.

«Ми закликаємо людей триматися подалі від таких пірамід і не вкладали в них свої гроші. Все це ― шахрайство чистої води і не приносить абсолютно ніякого доходу довірливим людям», ― заявив глава поліцейського департаменту кримінальних розслідувань штату Андхра-Прадеш Крішна Прасад.

Обіцянки щодо швидкого збагачення почали розкручуватися в Індії після запуску реклами «МММ» в Інтернеті. Індійцям пропонувалося перевести на рахунок Mavrodi Mondial Moneybox по 5000 рупій (еквівалентно близько $90) і отримати мільйони. Ця пропозиція зацікавила багатьох жителів Гуджарата, Пенджабу, Махараштри та інших індійських штатів.

Незважаючи на рішучі дії поліції щодо припинення фінансових махінацій, реклама «МММ» в індійській інтернет-мережі триває, тільки без портретів Мавроді.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...