ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«УДАР» наступного тижня запустить «Щоденник Азарова»

Велика Епоха

В партії «УДАР» учора заявили про запуск проекту «Щоденник Азарова». Новий сайт, оформлений як шкільний щоденник, буде слідкувати за діяльністю українського прем'єр-міністра, повідомляє газета «Коммерсант Україна» з посиланням на депутата партії «УДАР» Сергія Капліна.

«УДАР» наступного тижня запустить «Щоденник Азарова». Фото: ILMARS ZNOTINS/AFP/Getty Images
«УДАР» наступного тижня запустить «Щоденник Азарова». Фото: ILMARS ZNOTINS/AFP/Getty Images
«Наші волонтери будуть відзначати на цьому сайті найбільш значущі події в діяльності Миколи Азарова, а люди зможуть коментувати й ставити оцінки. В кінці місяця буде виводитися загальний бал, щоб громадяни знали, як працював прем'єр. Також Азарову можна буде поставити оцінку за поведінку», ― цитує видання розповідь Капліна.

За запевненням депутата-ударівця, вся інформація про роботу глави уряду надаватиметься з власних джерел, а також з публікацій друкованих та інтернет-видань, в тому числі з урядового сайту й сторінки Азарова у Facebook.

Щоденник збираються запустити наступного тижня.

Каплін додав, що це тільки перший крок: у майбутньому такі щоденники з'являться у кожного чиновника і народного депутата.

У «Батьківщині» схвалили ініціативу «громадського контролю» колег. А в Партії регіонів назвали її «рекламним ходом», пише «Комерсант».

Нагадаємо, вчора Сергій Каплін подав позов на Азарова до Окружного адміністративного суду Києва за протиправну бездіяльність Миколи Яновича як прем'єра.