• Жертву караванського стрілка звільнили з роботи

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 5 червня 2013 року

Охоронця київського торгового центру «Караван», який вижив у перестрілці, звільнили з роботи.

До того ж лікарі відмовили йому в інвалідності, незважаючи на те, що у Павла Феденкова ― жертви стрілка, пробиті легені, і він ходить з інгалятором, повідомляють «Вести».

За словами дружини Феденкова Ірини, після поранення він перебував під наглядом лікарів ЛШМД вісім місяців. Усі, хто за ним спостерігав, сказали, що у пацієнта легенева недостатність 2-го ступеня, при якій дають ІІ групу інвалідності.

«Однак експертиза, яка відбулася днями, відмовила чоловікові в інвалідності. Лікарі пояснили, що за новими законами він не потрапляє під групу. Павло дихає погано, задихається, ходить з інгалятором, ще почалися проблеми із серцем. Підняти двома руками може не більше п'яти кілограмів», ― цитує видання розповідь Ірини Феденкової.

Зараз сім'я з двома маленькими дітьми живе на лікарняні гроші, виплачені «Караваном», і отримують дитячу допомогу від держави.

«Можна сказати, що роботодавець «Каравану» виплатив Павлу частину компенсації. Але він попросив його добровільно-примусово піти з роботи. Чоловік дуже переживає, тому що з його травмою знайти роботу складно», ― сказала «Вістям» Ірина.

Нагадаємо, 26 вересня 2012 року в ТРЦ «Караван», де Феденков працював охоронцем, в день його чергування стався інцидент. Покупець ― житель львівської області Ярослав Мазурок, скоїв збройний напад на охорону торгового комплексу, коли та затримала його на крадіжці флешки. В результаті загинули три охоронці, а Феденков був важко поранений.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...