• У Білорусії для заспокоєння черги прислали спецназ

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 8 червня 2013 року
У білоруському місті Брест у комунальне підприємство надіслали бійців спецназу для підтримки порядку в черзі на приватизацію квартир.
Як повідомляє «Вечірній Брест», 5 червня в Брестському відділі приватизації та обміну житлоплощі місцевого комунального управління обстановка серед відвідувачів, які чекали в черзі, загострилася і між ними стався конфлікт.
Втихомирити розгніваний натовп не було можливим і працівники відділу зателефонували до міліції. На екстрений виклик прибув загін спецназу полку патрульно-постової служби. Бійці швидко очистили приміщення і до кінця робочого дня підтримували там порядок.
«Ажіотаж», як зазначає видання, був викликаний черговим рішенням уряду: перевести неприватизоване житло в орендне. Такий захід вилився в прояв «громадянської активності мас». Фахівці відділу приватизації та обміну житлоплощі виявилися непідготовленими до народного штурму, у зв'язку з чим їм довелося екстрено збільшити штат працівників, які б займалися тільки цим питанням.
Як відзначає Лента.ру, specnaz/в цілому в Білорусії налічується близько 392 тисяч неприватизованих квартир, які становлять приблизно 14% від загального обсягу житлового фонду.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...