ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Яценюка звинуватили у зраді

Велика Епоха
Народні депутати від фракції «Батьківщина» написали лідеру опозиції Юлії Тимошенко листа, в якому звинуватили голову фракції Арсенія Яценюка і його праву руку Миколу Мартиненка «в небажанні битися за звільнення екс-прем'єра», а також у спробі захопити партію «Батьківщина» і появі «тушок», повідомляє «Укрінформ».

Арсеній Яценюк. Фото: censor.net.ua
Арсеній Яценюк. Фото: censor.net.ua
«Зараз ми маємо серйозні підстави вважати, що люди, які начебто ретранслюють вашу волю, насправді не зацікавлені у Вашому звільненні і не зацікавлені у поваленні нинішнього режиму і у Вашій перемозі на президентських виборах», ― наголошується в листі до Тимошенко, що підписаний 12-ма керівниками обласних партійних організацій «Батьківщини», третьою частиною членів її політради і рядовими партійцями.

Далі в посланні вказується, що Арсеній Яценюк і його найближчий соратник Микола Мартиненко не можуть організувати нормальну роботу фракції, в лавах партії з'явилися численні «тушки», а стратегічні і тактичні рішення приймаються «кулуарно».

Також відмічено небажання Яценюка відстоювати звільнення Тимошенко і боротися за її повернення до політичного життя. Підписанти скаржаться на відсторонення «старої гвардії» від управління фракцією і явний програш «УДАРу» і «Свободі».

Наприкінці автори листа запитують у лідера опозиції поради, що робити далі. Повний текст друкованого документа перебуває в редакції «Тиждень.ua».

У той же час, на офіційному сайті «Батьківщина» вчора опубліковано заяву від «бютівців», в якій вони повідомляють, що Партія регіонів поставила завдання: розвалити «Батьківщину» і дискредитувати Арсенія Яценюка.