ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

До Києва приїхав «рідний батько» Тимошенко

Велика Епоха
У Києві біля Верховної Ради об'явився «біологічний батько» екс-прем'єра України Юлії Тимошенко» ― 83-річний житель Хмельницької області.

Юлія Тимошенко. Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP/Getty Images
Юлія Тимошенко. Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP/Getty Images
Володимир Прокопович Білий, так назвав себе новоявлений батько, розповів учора журналістам «Сегодня», що не тільки може словами підтвердити своє батьківство, а й «паперами», і «справою».

«Я рідний батько Юлі. Я зараз як людина, як кажуть, прийшов у важку хвилину. Я не маю права бути осторонь, коли їй важко. Коли їй було добре, я до неї не звертався, не просив нічого, бо вважав себе винним. Я її рідний батько. Глянути на неї і на мене ― сумнівів тут ніяких... У мене є кілька фотографій з маленькою Юлею, але я їх з собою не взяв...», ― розповідав старий.

За його словами, спочатку він поїхав до Харкова побачитися з «дочкою», але в лікарню, де лежить засуджена, його не пустили. Зараз Володимир Білий знаходиться в Києві.

«Тепер я приїхав до Києва, щоб поспілкуватися з депутатами і допомогти Юлі звільнитися», ― сказав Білий.

Завсідники наметового містечка, що розкинути на Хрещатику на підтримку Тимошенко, розповіли виданню, що старий приїхав до столиці з великою сумою грошей.

«Нещодавно з ним сиділи в кафе, пригощав він. Сказав, що живе в готелі. Не знаємо, вірити йому чи ні», ― сказали активісти містечка.

Своєю чергою рідна тітка Тимошенко Антоніна Ульяхіна вважає, що цей пенсіонер ― хвора людина. За її твердженням рідний батько Юлії Володимирівни помер.

Раніше екс-прем'єр розповідала журналістам, що її рідний батько ― латиш, і звуть його Володимир Абрамович Григян.