• В міліцію здали близько 600 одиниць зброї

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 5 червня 2013 року
Жителі Донецької області у травні цього року добровільно здали в органи МВС близько 600 одиниць зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів у рамках місячника «добровільної здачі зброї», повідомляє ДУ ДУМВС України в Донецькій області.

зброяТак, у м. Єнакієве 51-річний місцевий житель добровільно приніс у відділення міліції пістолет «ТТ» з виаленими номерами. Цю зброю, за його словами, він знайшов у лісосмузі Вуглегірська (поруч з Єнакієво).

А в Красноармійську 26-річний хлопець приніс до міліції рушницю «ТОЗ-63», яку він знайшов на горищі будинку, де раніше проживав його дід. Ця рушниця в списку зареєстрованої, зниклої або вкраденої зброї не значилася.

Всього ж за минулий місяць жителі Донбасу принесли до міліції 246 мисливських гладкоствольних рушниць, 272 газових пістолети, 19 мисливських нарізних рушниць, 11 одиниць травматичної зброї, 11 армійських нарізних рушниць, 4 «самопали», 4 «обрізи» і 16 одиниць холодної зброї.

Крім цього, місцеві жителі здали в міліцію близько 900 боєприпасів до різних видів зброї, 14 снарядів, 5 мін, 4 електродетонатори, 3 гранати і близько 2 кг вибухових матеріалів, наголошується в МВС Донеччини.
Підписатися:

Коментарі