• Соцопитування: Більшість українців обрали б президентом Януковича

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Субота, 8 червня 2013 року
Центр Разумкова оприлюднив своє нове соціологічне дослідження, проведене у травні, з питання майбутніх президентських виборів у країні.
Опитування проводилося з 17 по 22 травня 2013 року спільно з фондом «Демократичні ініціативи». Було опитано 2010 громадян України (від 18 років і старше) в 79 містах і 53 селах усіх регіонів країни.
Як показало дослідження, якби вибори глави держави відбулися наступної неділі, то за Віктора Януковича проголосувало б 17,6% українців. За ним у лідерах в Президенти виявилася Юлія Тимошенко (12,2%), на третьому місці з невеликим відривом ― Віталій Кличко (12%).
Далі в рейтингу вишикувалися: Арсеній Яценюк (6,3%), Петро Симоненко (5,4%), Олег Тягнибок (4,7%) та Анатолій Гриценко (всього 1%).
При цьому 16,6% респондентів взагалі не прийшли б на вибори, 13,3% ― важко відповісти і 6,6% ― проголосували б проти всіх.
Теоретична похибка опитування не перевищила 2,3%.
Нагадаємо, згідно з травневим соцопитуванням Соціологічної групи «Рейтинг» щодо виборів до Київради, лідером на виборах у мери Києва з великим відривом від інших опонентів виявився би Віталій Кличко (35,9%). 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...