ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Батьківський комітет Росії вимагає тимчасово закрити «Вконтакте»

Велика Епоха
Організація «Уральський батьківський комітет» написав листа до правоохоронних органів РФ та уповноваженому при президенті РФ з прав дитини Павлу Астахову, в якому попросила тимчасово закрити соціальну мережу «ВКонтакте».

Сайт Вконтакте. Фото: Велика Епоха
Сайт Вконтакте. Фото: Велика Епоха
Скаржники просять розібратися в соцмережі «ВКонтакте» і навести там порядок: удалити групи, що мають порнографічний і суїцидальний характер. Для наведення порядку вони запропонували певний час: хоча б квартал.

«Якщо вони зовсім нічого не захочуть робити, то треба повністю блокувати їх», ― цитує «Обозреватель» президента уральського фонду Євгена Жабреєва.

Раніше громадський фонд не раз звертався до керівництва мережі блокувати неугодні групи, однак вони досі відкриті.

Нагадаємо, наприкінці квітня «Уральський батьківський комітет» вимагав від президента РФ Володимира Путіна заборонити друковану та відеопродукцію «Зошит смерті» і японські комікси, які у вільному доступі реалізуються в книжкових магазинах Єкатеринбурга та інших містах Росії. На думку організації, така продукція «негативно позначається на моральному і психологічному стані дітей», повідомляється в блозі Жабреєва журналу Livejournal.