• За в’їзд в Росію з українців запропонували брати плату

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 17 червня 2013 року

У Держдумі розробили поправки до двох федеральних законів, які передбачають в обов'язковому порядку купувати міграційний вексель при в'їзді до Росії іноземцям, з країн СНД.прапор росіїАвтори цього проекту закону, члени фракції «Єдина Росія» Олексій Журавльов та Сергій Жигарьов вважають, що такий захід приверне додатково в країну 225 млрд руб. і знизить криміногенну обстановку, повідомляє газета «Коммерсант».

«Міграційний вексель ― це іменний безвідсотковий казначейський вексель. Він буде купуватися іноземцем, якому не потрібне отримання візи, по прибуттю до Росії з метою забезпечення платоспроможності в разі депортації. При виїзді іноземного громадянина з РФ він буде підлягати погашенню», ― вказується в документі.

Поправки до законопроектів «Про правове становище іноземних громадян у РФ» і «Про порядок виїзду з РФ і в'їзду в РФ» будуть внесені до Держдуми після експертного висновку.

Голова комітету «Громадянське сприяння» Світлана Ганнушкіна зазначила виданню, що цю міру не можна реалізувати, оскільки в Росії існує безвізовий в'їзд.

«Мені б дуже хотілося, щоб з авторів цього законопроекту при в'їзді в іншу країну теж брали невелику суму в євро або доларах, про всяк випадок, якщо раптом вони щось там начудять», ― висловила вона свою думку «Ъ».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...